tabnakostan

۱۷ بیمار کرونایی در قم جان باختند/ حال ۱۶۴نفر وخیم است
در حال حاضر ۶۹۴ نفر مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های قم بستری هستند که حال ۱۶۴ نفر از آنها وخیم است. در ۲۴ ساعت گذشته ۱۷ بیمار که نتیجه آزمایش کرونای آنها مثبت شده بود جان خود را از دست دادند.
دستاورد مهم سفر رهبری به قم ایجاد نگاه توسعه ملی به پروژه‌ها
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قم مهم ترین دستاورد سفر پر خیر و برکت مقام معظم رهبری به قم را ایجاد نگاه توسعه ملی به پروژه های قم در بین مسؤولان عنوان کرد. مهم نوع نگاهی بود که معظم له برای قم تبیین کردند.
باند جعل اسناد املاک بلاصاحب در قم منهدم شد
اعضای باند پنج نفره جعل اسناد املاک بلاصاحب در قم با هماهنگی مقام قضایی دستگیر شدند که اسناد جعلی قابل‌توجهی به ارزش ۱۱۰ میلیارد ریال از منزل آن‌ها کشف شد. اسناد جعلی توسط دفتر اسناد رسمی در یکی از استان‌های همجوار به ثبت رسیده.
به بهانه دهمین سالگرد سفر مقام معظم رهبری به قم؛
بفرمایید برای نیروگاه چه کرده اید؟!
چه خوب و شایسته است که به مناسبت دهمین سالگرد سفر خاطره انگیز و پربرکت حضرت آقا به شهرمان، مسئولان مربوطه هر یک در حوزه ی کاری و مسئولیتی خویش، گزارش شفاف و قانع کننده ای به مردم از جمله شهروندان ساکن در منطقه نیروگاه بدهند تا بدین وسیله یکی از حقوق مردم بر عهده مدیران و مسئولان ادا گردد.
آمار روزانه فوتی های کرونا در قم همچنان دو رقمی
در ۲۴ ساعت گذشته ۱۲ نفر از کسانی که تست کرونای آنها مثبت بوده جان خود را از دست داده‌اند. در حال حاضر ۷۱۹ تَن مشکوک به کرونا در بیمارستان های قم بستری می باشند که وضعیت ۱۵۵ تَن از آنها وخیم است.
آغاز رفع حادثه خط انتقال اصلی آب در قم
آب برخی مناطق قم قطع می شود/ آبرسانی با تانکر
از عصر دوشنبه تا ظهر پنج‌شنبه آب مناطق ۲، ۳، ۶ و بخشی از منطقه هفت شهر قم دچار افت فشار و قطعی می‌شوند که تمهیدات لازم برای رفع این مشکل در نظر گرفته شده است. ۲۰ تانکر ثابت و سیار کار آبرسانی به شهروندان این مناطق را در مدت‌زمان اجرای پروژه بر عهده خواهند داشت.
آیت الله مکارم: قره باغ بایستی به جهان اسلام بازگردد
بر همه مسلمانان حمایت از آزادی منطقه قره باغ همچون حمایت از آزادی فلسطین و دیگر بلاد اسلامی از اشغالگری لازم است و ما نیز بر این حمایت تأکید می‌کنیم و لازم می‌دانیم هر گونه میانجیگری، مذاکره و تصمیم‌گیری منجر به آزادی کامل این منطقه و بازگشت آن به جهان اسلام شود.
سبک زندگی امام رضا ـ علیه السلام ـ در ارتباط با خانواده
یکی از وجوه سبک زندگی اهل بیت (ع) رفتار آنان با خانواده به معنای همسر و فرزندان و پدر و مادر و نوع تعامل آنان با اهل خانه است. در این نوشتار با اشاره به روایاتی از حضرت رضا (ع) به دنبال یافتن سبک زندگی حضرت در رابطه با خانواده هستیم.
101 بیمار کرونایی در قم بستری شدند/ 16 نفر فوت کردند
در ۲۴ ساعت منتهی به بیست و پنجم مهرماه ۱۶ تَن از بیمارانی که نتیجه آزمایش کرونای آنها مثبت بود جان خود را در این استان از دست دادند. در این مدت ۱۷۰ نفر در اورژانس مراکز درمانی قم با تشخیص احتمالی ابتلا به کرونا پذیرش شدند که ۱۰۱ نفر از این افراد در بخش‌های درمانی بیمارستان‌های قم بستری‌شده‌اند.
هشدار آیت الله حسینی بوشهری در خصوص گرانی و گرانفروشی
مردم ما دچار سختی در معیشت‌شان هستند، گرانی و گرانفروشی در حقیقت امروز مشکل جدی جامعه ماست. گاهی اوقات انسان از تلویزیون برنامه هایی را مشاهده می کند، می بینیم هیچ کس حاضر نیست، مسئولیت گرانی و گرانفروشی را بپذیرد، هر فردی به فرد دیگر حواله می دهد.
وصیت مهم رسول خدا (ص) در آخرین لحظات عمر چه بود؟
علی(ع) آمد و مدتی با هم خصوصی و در گوشی صحبت کردند. وقتی از علی(ع) پرسیدند، پیامبر(ص) چه گفت؟در پاسخ فرمود: »به من هزار باب علم که از هر بابی هزار باب دیگر منشعب شده بود، آموخت و چیزهایی را به من سفارش کرد که انجام خواهم داد: پیامبر(ص) در همان حال چند مرتبه فرمود:«ما ظن محمد بالله لو لقی الله و هذه عذره عنده».
برای شکایت از پیامک‌های مزاحم تبلیغاتی باید چه اقداماتی انجام داد؟
امروزه یکی از جدیدترین شیوه‌ی بازاریابی روز دنیا، پیامک تبلیغاتی است؛ پیامک تبلیغاتی آن دست پیامک‌هایی هستند که به منظور تبلیغات کسب و کار و برند در غالب اس ام اس انبوه ارسال می‌شوند. پیامک تبلیغاتی با اصول درست خود، راه وسیعی را برای کسب و کار باز می‌کند.
تمدید محدودیت‌های کرونایی در قم
استاندار قم، با اشاره به وضعیت بحرانی این استان در بحث شیوع ویروس کرونا، همکاری مردم در رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی را ضروری دانست و از تشدید نظارت‌ها و جریمه متخلفان طبق مصوبه جدید ستاد ملی کرونا خبر داد.
جامعه مدرسین لایحه پیشنهادی دولت فرانسه را محکوم کرد
جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با صدور بیانیه‌ لایحه پیشنهادی دولت فرانسه برای محدود سازی فعالیت‌های اسلامی و اسلام زدایی را محکوم کرد. ترور و تروریسم محکوم است، اما ادعا‌های مکرون چیزی جز فرافکنی و سیاست‌بازی نیست.
ادامه تهاجم بی رحمانه کرونا در قم
پذیرش 179 بیمار جدید مشکوک به کرونا/ ۱۴ نفر فوت کرده اند
در ۲۴ ساعت گذشته و منتهی به هجدهم مهرماه ماه ۱۷۹ نفر پذیرش اورژانس مراکز درمانی قم با تشخیص احتمالی و مشکوک به کرونا انجام شده است. ۱۴ نفر از کسانی که تست کرونای آنها مثبت بوده جان خود را از دست داده‌اند.
دستگیری ۲ نفر به اتهام تهدید سلامت عمومی در قم
برابر خبر واصله ۲ تَن که با تحریک کردن شهروندان برای تجمع و برگزاری عزاداری بدون رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی، قصد به خطر انداختن سلامت عمومی شهروندان را داشتند، شناسایی و دستگیر شدند.
اربعین حسینی، بزنگاه برافراشتن پرچم عدالت
زیارت اربعین نیز انسان را از جزوع، هلوع و منوع بودن باز می‌دارد و گفته شد که هدف اساسی سالار شهیدان نیز تعلیم و تزکیه مردم بوده است و در این راه، هم از طریق بیان و بنان اقدام کرد و هم از راه بذل خون‌جگر که جمع میان این راه‌ها از ویژگی‌های ممتاز آن حضرت علیه‌السلام است.