اقدام جدی برای پرداخت بدهی‌های شهرداری قم انجام‌نشده است
عضو شورای اسلامی شهر قم مطرح کرد:
شهرداری قم بابت تهاتر بدهی اجرای طرح‌های حرم تا جمکران (بلوار پیامبر اعظم)، فاز 4 و 5 عمار یاسر هنوز اقدام عملی انجام نداده و روزانه خسارت‌هایی بابت بدهی به برخی از بانک‌ها به شهر قم تحمیل می‌شود. علی‌رغم وعده‌های داده‌شده برای انجام تسویه‌های بانکی اما هنوز تهاتری با بانک‌های ملی، تجارت و شهر صورت نگرفته است.
مرجع تقلید شیعیان با اشاره به اینکه مالیات بر ارزش‌افزوده، داد مردم را درآورده است، گفت: بر همین اساس برخی از کارخانه‌ها روبه تعطیلی می‌رود و متولیان و مسئولان باید نسبت به این مسئله توجه کنند.
در گفتگو با مهر عنوان شد:
رئیس اتحادیه صادرکنندگان فرش قم با اشاره به جایگاه ممتاز فرش قم در کشور و جهان گفت: ۲۰ درصد صادرات فرش دستباف ابریشم کشور متعلق به قم است.
به بهانه بررسی لایجه بودجه 97 در مجلس؛
کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی این روزها در حال بررسی لایحه بودجه است که البته نسبت به سال های گذشته تغییراتی در بودجه ریزی صورت گرفته است.
در نهمین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان بر اجرای درست و کامل سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی برای برون‌رفت از مشکلات اقتصادی موجود تأکید شد که یکی از این راه ها رونق مشاغل خانگی به شمار می آید.
رئیس سازمان برنامه‌وبودجه استان قم گفت: ۲ هزار ۲۰۰ تخت بیمارستانی جدید در ۲ سال آینده به توان بیمارستانی استان افزوده می‌شود.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قم مطرح کرد
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قم گفت: باید ظرفیت صنعت چاپ در استان مورد بررسی قرار بگیرد و براساس ظرفیت این صنعت زمین مورد نیاز به آن در شهرک شهاب اختصاص پیدا کند.
رئیس سازمان برنامه‌وبودجه استان قم گفت: در حال حاضر نزدیک به ۷۰۰ پروژه‌ نیمه تمام در استان قم داریم که باید از طریق اعتبارات غیردولتی تکمیل و آماده بهره‌برداری شود.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم:
رییس سازمان جهاد کشاورزی استان قم گفت: در سی و دومین دوره انتخاب و معرفی نمونه های بخش کشاورزی کشور، برای اولین بار از دو نفر از کشاورزان قمی نمونه ملی در زمینه کشاورزی تقدیر به عمل آمد.
سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم:
سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم گفت: 44 درصد صادرات استان به عراق صورت می‌گیرد و در این راستا سال آینده یک نمایشگاه محصولات استان در شهر نجف برگزار می‌شود.
صفحه  از ۱۴۹