انتشار ویدئویی از جلسه انتخاب رهبری خیانت بود
آیت الله مقتدایی در واکنش به انتشار ویدئویی از جلسه انتخاب رهبری تأکید کرد: یک خیانتی بوده است که رفتند مطلب محرمانه را منتشر کردند و این موضوع باید پیگیری شود.
طلاب از فعالیت‌های جناحی بپرهیزند
یکی از مراجع تقلید گفت: تا جایی که توان هست باید برای رفع مشکلات معیشتی طلاب اقدام شود؛ بنابراین نمایندگان طلاب می‌توانند گره گشایی مختلفی داشته باشند، مجمع نمایندگان ابتکار خوبی بود که باید تقویت شود.
ساختن «قرآن کشتی مطلا» را چگونه باید ببینیم و تفسیر کنیم؟!
خبر «قرآن مطلا» در روزهای اخیر، احساسات بسیاری را جریحه دار کرده است. اگر به جامعه و واقعیت های آن سری بزنیم، چه می توانیم بگوییم؟ گیریم که قرآن مطلا کار درستی است. آیا با توجه به وجود فقط صد خانوادۀ زیر فقر در جامعه، باز هم باید بر خلاف سیره رسول خدا و امیرمومنان آنان را نادیده گرفت و به کاری ازین دست پرداخت؟
ولنگاری در فضای مجازی موجب فتنه اخیر شد/ مطالبات به حق مردم نباید فراموش شود
امام جمعه قم:
در موضوع اعتراضات اخیر مطالبات به حق مردم به دست فراموشی سپرده نشود؛ مردم کشورمان خواسته های به حقی دارند و با مشکلاتی در زندگی مواجه اند و مسئولان و دست اندرکاران باید بدان رسیدگی کنند تا زمینه سوء استفاده دشمن از بین برود. در فتنه اخیر ولنگاری در فضای مجازی موجب شد عده ای تحت تاثیر تبلیغات دشمن قرار بگیرند.
آیت الله محمد جواد فاضل لنکرانی رئیس مرکز فقهی ائمه اطهار (ع) از رییس جمهوری برای توضیح درباره سخنرانی خود مبنی بر نقد پیامبر و ائمه اطهار تشکر کرد و گفت: ایشان آنچه را که مطابق با ضوابط اعتقادی شیعه است بسیار دقیق و جالب بیان کردند.
واکنش آیت‌الله مکارم‌شیرازی به سخنان اخیر روحانی
اگر یک‌بار دیگر این فضای مجازی سبب اغتشاش شود مردم شما را نخواهند بخشید
این هفته یکی از مسئولان محترم سخنانی را در مورد نقد معصومین(ع) بیان کرد که واکنش‌های زیادی به همراه داشت و نامه‌ها و تلفن‌های فراوان به دفتر ما رسید که چرا حریم معصومین(ع) شکسته شده و چرا سکوت کرده‌اید. در شرایط فعلی، تضعیف قوای سه گانه صلاح جامعه نیست ولی گاهی خودشان برای خودشان مشکل درست می‌کنند.
رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه به دلیل ایجاد اختلاف نظر در پزشکان معالجم مجبور شدم برای ادامه درمان به آلمان بروم، گفت: ما اصرار کردیم که پروتکل درمانی هر چه سریعتر آماده شود تا ادامه معالجات را در ایران پیگیری کنیم.
رئیس مرکز فقهی ائمه اطهار(ع) گفت: از نظر مبانی اعتقادی شیعه نقد و انتقاد نسبت به ائمه(ع) معنا ندارد و اگر بخواهد نقد شود دیگر امام نیست، اگر بخواهد نقد شود حجّت خدای تبارک‌ و تعالی نیست و لزوم اطاعت مطلقه ندارد.
دولت به جامعه شوک ندهد / دستگاه قضایی نسبت به فریب خوردگان با رأفت اسلامی برخورد کند
امام جمعه قم:
باید با توجه به حوادث به وجود آمده، دولت و دولتمردان از اقدامات آنی و تصمیمات شوک‌آور و هیجانی به جامعه پرهیز کرد و جلوی آن گرفته شود، برای مبارزه با ناکارآمدی دستگاه‌ها و مطالبات مؤسسات اعتباری باید راه‌کارهای فوری ارائه شود و گرنه فتنه انگیزان از آن سوءاستفاده خواهند کرد.
از این‌دست آدم‌ها که از حیوان هم بدترند، مانند برخی از دولت‌های منطقه هستند که انسان‌ها برایشان مهم نیستند، وجدان و منطق ندارند تنها پول و دلار برای آن‌ها مهم است.
صفحه  از ۱۷۳