سرپرست دانشگاه پیام نور قم خبر داد:
سرپرست دانشگاه پیام نور استان قم از اقبال عمومی مردمی و انتخاب دانشگاه پیام نور توسط ۵١ هزار داوطلب در مرحله تکمیل ظرفیت برای ادامه تحصیل خبر داد.
کد خبر: ۱۱۵۹۰۳۸
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۴۰۲ - ۲۳:۵۸ 15 March 2024

به گزارش تابناک قم، دانشگاه پیام نور هر سال از طریق ثبت نام بدون کنکور و بر اساس سوابق تحصیلی داوطلبان، در مقطع کارشناسی دانشجو می‌پذیرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر اکبر زاده سرپرست دانشگاه پیام نور قم با اشاره به این موضوع اظهار کرد: تداوم استقبال مردمی از بزرگ‌ترین دانشگاه دولتی کشور رشد ۱۸ درصدی داوطلبان تحصیل در مقطع کارشناسی دانشگاه پیام نور در بهمن ماه ۱۴۰۲ را نسبت به سال گذشته به همراه داشته که این استقبال به دلایل گستره جغرافیایی مراکز و واحدها، شیوه های متنوع و به روز آموزشی، پایین ترین شهریه دانشجویی، انتخاب دلخواه محل تحصیل و سایر موارد اولویت دار خانواده‌ها بوده است.

اکبرزاده با اشاره به راه‌اندازی اردوگاه فرهنگی تربیتی پیام نور واحد کهک در سطح کشور در سال ۱۴۰۲ افزود: ثبت نام پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت مقطع کارشناسی دانشگاه پیام نور به صورت غیرحضوری از بیست و ششم اسفندماه لغایت 14 فروردین سال آینده در سایت گلستان به آدرس https://reg.pnu.ac.ir انجام می‌شود.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار