استاندار قم گفت:ایران اسلامی در حوزه دفاعی و نظامی جایگاه خوبی در عرصه جهانی دارد و امروز هیچ قدرتی توان مقابله با آن را ندارد.
کد خبر: ۱۱۶۲۹۲۲
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۴۰۳ - ۲۲:۰۲ 16 April 2024

به گزارش تابناک قم، سید محمد آقامیری ظهر سه شنبه در دیدار با امیر نعمت محسنی زرین فرمانده ارشد نظامی در قم که به مناسبت در پیش بودن روز ارتش جمهوری اسلامی ایران صورت گرفت گفت: ایران اسلامی در حوزه دفاعی و نظامی جایگاه خوبی در عرصه جهانی دارد و امروز هیچ قدرتی توان مقابله با ایران را ندارد.

استاندار قم با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا بیان کرد: اقتدار امروز کشور مرهون خون پاک شهدایی است که جان خود را در این مسیر اهدا کردند.

آقامیری با تقدیر از تلاش های ارتش در حفظ اقتدار کشور گفت: امروز جایگاه ارتش در کشور مشخص و ضرورت حضور آن برای همگان انکار ناپذیر است.

نماینده عالی دولت در استان قم اضافه کرد: نیروهای مسلح کشورمان در دوران دفاع مقدس با کمترین امکانات بر دشمن متجاوز پیروز شدند که این امر نشان از تعصب آنان به دین و کشور دارد.

آقا میری بیان کرد:امروز در استان قم شاهد همدلی و هم افزایی خوبی بین دستگاه‌های دولتی و همچنین نظامی هستیم

و همه مسوولان تلاش دارند تا برای حل مشکلات مردم با یکدیگر همکاری کنند.

استاندار قم با اشاره به آمادگی نیروهای نظامی کشور در راستای حفظ امنیت و اقتدار ایران بیان کرد: هوشیاری نیروهای مسلح کشور موجب شد تا آنان نتوانند در مناسبت‌های مختلف به اهداف شوم خود در مناسبت های مختلف گذشته دست یابند.

استاندار قم عنوان کرد: مدیریت استان تلاش دارد تا حفظ و همدلی در بین دستگاه‌های مختلف در اوج خود قرار گیرد.

منبع: مهر
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار