وزیر بهداشت،‌ درمان و آموزش پزشکی هم‌زمان با سفر استانی رییس جمهور و هیات دولت به قم، از مرکز در حال ساخت جامع سرطان قم دیدن کرد.
کد خبر: ۱۱۶۶۱۲۵
تاریخ انتشار: ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۴:۲۹ 09 May 2024

به گزارش تابناک قم، بهرام عین‌اللهی در این بازدید، روند ساخت این مرکز جامع مورد بررسی قرارداد و مسئولان امر نیز توضیحات لازم در باره این پروژه مهم پزشکی در استان قم ارائه دادند.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی قم با اشاره به اجرای طرح احداث مرکز جامع سرطان در استان گفت: عملیات اجرایی این طرح تا سال ۱۴۰۵ ادامه پیدا خواهد کرد.

کوروش دالوندی افزود: این طرح جز مصوبه‌های نخستین سفر رئیس دولت سیزدهم به استان است.

وی با بیان اینکه با اجرای این طرح یکی از قطب‌های سرطان در کشور فعال خواهد شد گفت: این طرح در مرکز آموزشی، درمانی و پژوهشی شهید بهشتی قم با گستره ۱۸ هزار و ۵۰۰ مترمربع زیربنا و هشت طبقه در حال ساخت است که تاکنون ۳۵ درصد پیشرفت داشته است.

بازدید وزیر بهداشت از مرکز در حال ساخت جامع سرطان قم

دالوندی گفت:‌ این پروژه دارای ۱۶۴ تخت درمانی خواهد بود و تاکنون ۴۰ میلیارد تومان اعتبار صرف شده‌ است.

وزیر بهداشت در دومین سفر استانی رییس جمهور و اعضای دولت به قم، آیت الله رییسی را همراهی می‌کند.

آیت الله سید ابراهیم رییسی صبح پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت وارد قم شد. این پانزدهمین سفر از دور دوم سفرهای استانی رییس جمهور است.

دیدار و گفت وگو با شماری از علما و مراجع تقلید، افتتاح چندین طرح عمرانی و بررسی مهم‌ترین مسائل استان قم و پیگیری چگونگی اجرای مصوبات سفر دور نخست سفر از برنامه های آیت الله رییسی در سفر به استان قم است.

منبع: تابناک
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار