سرپرست اداره نگهداری پل‌ها و ابنیه فنی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان قم از اجرای طرح تعمیر و بهسازی پنج دستگاه پل واقع در محورهای جاده ای استان قم خبر داد.
استاندار قم؛
صادقی گفت:جهاد کشاورزی استان قم هم باید به الگوی مصرف آب توجه کامل داشته وبا متخلفانی که اضافه برداشت از چاه‌ها دارند، به صورت جدی برخورد کند.
مدیرکل کمیته امداد استان قم خبر داد
مدیرکل کمیته امداد استان قم گفت: امسال تاکنون به 555 نفر مددجوی کمیته امداد استان تسهیلات بانکی به میزان 96 میلیارد ریال پرداخت‌ شده‌ است.
در کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری استان قم از برخی کارشکنی‌های بانک‌های عامل استان در زمینهٔ ارائه تسهیلات انتقاد و بر بهبود رتبه ۲۵ استان قم در پرداخت تسهیلات اشتغال در بین استان‌های دیگر تأکید شد.
آسمان استان قم، امروز دوشنبه 2بهمن ماه 1396 صاف پیش بینی می‌شود.
مدیرکل حفاظت محیط‌زیست استان قم گفت: ضرورت دارد برای تالاب بهشت معصومه حق آبه سالیانه تخصیص داده شود تا کاربری تالاب داشته باشد.
استاندار قم معتقد است تعادل بخشی منابع آبی و ایجاد شرایط پایدار آبی در استان قم اصلی است که در برنامه‌ریزی‌ها نباید فراموش شود و آن را نباید فدای کشاورزی یا موضوعات دیگر کرد. جهاد کشاورزی استان قم باید به الگوی مصرف آب توجه کامل داشته و با متخلفانی که اضافه برداشت از چاه‌ها دارند، به صورت جدی برخورد کند.
وضعیت منابع تامین آب قم بحرانی است/ شوري آب قم با مصرف نسبت مستقيم دارد
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم:
شرایط تأمین آب استان قم بحرانی است، و در این راستا بازچرخانی آب و استفاده از پساب امری ضروری است. هر چه مصرف آب افزایش پیدا کند درجه شوری آب افزایش بیشتری پیدا می کند. با بهره‌برداری تصفیه‌خانه جدیدی که در حال احداث است آب کل شهر قم به استثنا ی بخش‌هایی که به شبکه رینگ متصل نیست؛ شیرین می‌‌شود.
ساماندهی کارگران ساختمانی شهر مصوبه ای معطل
سال 93بود که لایحه ساماندهی کارگران ساختمانی شهرمان به شورای شهر قم رفت و در جلسه 70 شورای چهارم مورد تصویب قرار گرفت اما بعد از گذشت سه سال همچنان خبری از اجرایی شدن این مصوبه نیست. در قم بیش از 22هزار کارگر ساختمانی عضو انجمن صنفی کارگران هستند.
سید علی اصغر موسویان، سازنده کشتی قرآن مطلا به شایعات مطرح شده در فضای مجازی درباره این اثر پاسخ داد.
صفحه  از ۶۴۰