مدیرکل کمیته امداد قم:
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان قم گفت: جشن ازدواج 200 زوج سالمند تحت پوشش این نهاد که بیشتر از ساکنان روستاهای استان می باشند، تا پایان سال جاری برگزار می شود.
دبیر علمی جشنواره شعر اشراق خبرداد:
دبیر علمی جشنواره شعر اشراق با اشاره به اینکه 1408 اثر به دبیرخانه جشنواره شعر اشراق ارسال شده است، گفت: از 41 نفر برگزیده جشنواره 10نفر برگزیده از خواهران هستند که 70 اثر ارسال کرده اند.
بی‌مهری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان
صادق چهره قانی
مدیر روابط‌عمومی و امور بین‌الملل مسجد مقدس جمکران گفت: برنامه‌های هفتگی مسجد مقدس جمکران از سه‌شنبه ۳ بهمن‌ماه با قرائت قرآن و بیان احکام آغاز می‌شود.
با حضور وزیر فرهنگ و حجت الاسلام سید علی خمینی؛
دبیر جشنواره شعر اشراق با اشاره به حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و حجت الاسلام سید علی خمینی در اختتامیه جشنواره، گفت: اختتامیه چهارمین جشنواره بین المللی شعر اشراق در پنجم بهمن ماه برگزار خواهد شد.
برای خرید پوشینه انجام شد؛
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان قم از کمک ۳۵۰ میلیون تومانی یک خیر قمی به ۵۸۸ بیمار نیازمند پوشینه برای مدت یک سال خبر داد.
کشتی طلا ارزش هنری دارد یا نقاشی فرشچیان؟
راه تمدن‌سازی اسلامی را اشتباه نرویم؛
پس از رونمایی از کشتی طلا که بر بدنه آن، متن قرآن حک شده، نقدهایی درباره اینکه اساساً چرا باید در این شرایط اقتصادی مردم ایران، چنین اثری خلق شود، مطرح شد؛ اما سوای ابعاد اقتصادی، این پرسش مطرح است که آیا اساساً ساخت کشتی طلا وجهه هنری پررنگی دارد و مثلاً اثر را اکنون می‌توان در حراجی‌های بزرگ هنر جهان به عنوان یک اثر برجسته تاریخی عرضه کرد؟
حجت‌الاسلام ماندگاری:
استاد حوزه علمیه قم گفت: درد جامعه امروز، عادی شدن انجام گناه است، دروغ، تهمت و افترا در جامعه به راحتی انجام می‌شود، درمان گناه استغفار است.
مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم:
مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم گفت: با توجه به محدودیت‌ها و کمبودهای شهر قم سالانه ۵۰۰ هزار اصله درخت در قم کاشته می‌شود.
صفحه  از ۳۷۱