رئیس مرکز علمی کاربردی زائر «شفیعه» قم گفت: پذیرش کارشناسی ناپیوسته از این هفته به صورت متمرکز و از طریق سایت سازمان سنجش آغاز و تا 14 تیرماه ادامه دارد.
کد خبر: ۱۰۵۳۶۳۹
تاریخ انتشار: ۰۹ تير ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۰ 30 June 2022

به گزارش تابناک قم، محمد عسگری در گفت و گو با خبرنگاران، با اشاره به پذیرش دانشجو در مرکز آموزشی دانشگاه علمی کاربردی شفیعه قم، اظهار کرد: پذیرش کارشناسی ناپیوسته از این هفته به صورت متمرکز و از طریق سایت سازمان سنجش آغاز و تا 14 تیرماه ادامه دارد.

وی افزود: به حول و قوه الهی و با استمداد از روح پر فتوح حضرت فاطمه معصومه(س) مرکز علمی کاربردی زائر شفیعه با ۱۴سال سابقه آموزشی و با کسب رتبه‌های برتر استانی و کشوری، در مهرماه ۱۴۰۱ در مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته در رشته‌های متنوع پذیرای دانشجویان مشتاق علم و مهارت و کارآفرینی است.

رئیس مرکز علمی کاربردی شفیعه بیان کرد: این دانشگاه در رشته‌های کاردانی امور فرهنگی، طراحی لباس، دوخت و تکنولوژی، تربیت مربی قرآن کریم، مدیریت امور اداری، امور بیمه، حسابداری امور مالی و حسابداری دانشجو می‌پذیرد.


عسگری ادامه داد: همچنین مرکز علمی کاربردی زائر شفیعه در رشته‌های کارشناسی طراحی و الگوسازی پوشاک، لباس مجلسی و خانگی، طراحی و تکنولوژی دوخت، مدیریت امور فرهنگی برنامه‌ریزی فرهنگی، حسابداری امور مالی، حسابداری مالیاتی، تربیت مبلغ قرآن کریم، مدیریت امور اداری و منابع انسانی، طراحی و الگوسازی پوشاک و لباس کودک و نوجوان از دانشجویان علاقه‌مند ثبت نام می‌کند.

وی تصریح کرد: اعطای وام قرض‌الحسنه دانشجویی، تقسیط شهریه و بازپرداخت بعد از فارغ‌التحصیلی، اشتغال‌محور بودن رشته‌ها، برخورداری از محیط آموزشی و کارگاه‌های مجهز و بدون نیاز به مدرک پیش دانشگاهی از مزایای تحصیل در مراکز علمی کاربردی زائر شفیعه است.

رئیس مرکز علمی کاربردی زائر شفیعه خاطرنشان کرد: متقاضیان برای ثبت نام می‌توانند به‌صورت حضوری به آدرس خیابان شهیدان فاطمی(دور شهر)،کوچه شماره یک، ساختمان شفیعه مراجعه یا با شماره ۰۲۵۳۷۸۳۳۳۰۱از ساعت ۱۵  الی۱۷:۳۰ در تماس باشند.

منبع: فارس
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار